آخرین اخبار

تحریریه تیک آرت - مروری بر اخبار هنری هفته گذشته

1398/04/23

ارکستر آلنام به همراهی ودود موذن:

12و13 تیرماه ارکستر جوان آلنام به رهبری وحیدعلیپور با صدای ودود موذن در فدک اردبیل طنین انداز شدند ، موسیقی های فراموش نشدنی فولکوریک آذربایجانی و نوای مقام توسط این گروه با استعداد نواخته و خوانده شد ، ودود موذن در حاشیه این کنسرت از برنامه های آینده اش با آلنام خبرداد .

گروه سایا و نمایش کمدی حماسی اردبیل­لی­لر:

بی شک نام باباخان در صفحه تاریخ اردبیل جاودانه است علی حسن زاده از چهاردهم الی نوزدهم تیرماه اردبیل­لی­لر با محوریت یادمان باباخان و داستان شیرین آقا دایی و سرکنسولی روس را روی صحنه برد ، نمایشی ترکی که با استقبال خوب مردم اردبیل همراه بود ، گروه سایا به سرپرستی سید رضی محمودی و کارگردانی علی حسن زاده  و جمعی از نام آشنا صحنه:صمدواحدی­زاده شهرام­پوردنیا ... توانستند برداشتی درست از برگه­ی تاریخ اردبیل را روی صحنه ببرند و اقتدار این سردار ملی را در کنار مردم اردبیل با پرداختی کمدی به نمایش بگذارند .

نریمان:

آژان های مزدور و نوچه های دستمال لنگی همیشه سناریوی جذابی برای صحنه بوده که سعید افخمی به دفعات به آن پرداخته نریمان نمایشی­ست از این دست که زندگی پهلوان نریمان را با تراژدی عاشقانه و جوانمردی در پلاتو فدک روی صحنه رفت، هرچند برخی معتقد بودند این تاریک­خانه­ی نریمان بود ولی نریمان ها هنوز برای مردم ما دوست داشتی­ست از چهاردهم تا بیست یکم تیرماه هاجر اسحاقی و نوید و سعید افخمی در نریمان به هنرنمایی پرداختند.

کنسرت ایوان بند:

عالیجنابان عشق در سرعین میزبان مردم اردبیل بودند، بیست یکم تیرماه صدای ایوان بند روی صحنه صدف سرعین به ایراد آواز پرداختند .

تحریریه تیک آرت - نوشته سعید رضاییان

منبع تیک آرت
مدیریت کل
Date published: 12:00
10 / 10ScaleMaximum stars
Starts: 07-14-2019
Ends: Duration:
P.O. Box:
Ardabil,
Iran

جهت اطلاع از برنامه‌های تئاتر، سینما و کنسرت در خبرنامه عضو شوید.

SiteMap